IRNCY برای افراد و خانواده ها این امکان را فراهم می آورد تا از طریق سرمایه گذاری در املاک و دریافت شهروندی دوم در کشور قبرس تبدیل به شهروندان جهانی شوند. این کار از طریق یک سرویس خدماتی سفارشی و استفاده از تجربه ای شخصی حاصل از سالها اتمام پروسه های موفقیت آمیز اخذ اقامت و تابعیت کشور قبرس انجام می شود، که پیچیدگی ها را ساده نموده و از طریق روابط بلند مدت پشتیبانی می شود.

 برای اطمینان از این که ما به طور مداوم انتظارات بالایی از مشتریان مان را برآورده می سازیم، شرکت ما با چهار اصل زیر که اساس کار ماست هدایت می شود:

●  بدون هیچ گونه استثنایی تنها در صورتی خدمات ما ارئه می شوند که ما از توانایی خود در یاری رساندن موثر خود به مشتری مطمئن باشیم.

●  ارائه خدمات بسیار حرفه ای و شخصی به کلیه مشتریان.

●  همواره در حال یافتن بهترین راه حل های موجود با استفاده از رویکرد دقیق و کارآمد هستیم.

●  پایه گذاری تمام فعالیت ها بر پایه صداقت، درستی و استانداردهای بالای اخلاقی (بدون مصالحه)

هر روز، مشتریان و همچنین مشاوران از سراسر جهان در مورد مسائل مربوط به اقامت و شهروندی قبرس به تجربیات ما اعتماد می کنند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر از این موضوع که چگونه تخصص و روابط جهانی متخصصان ما برای شما نیز مفید خواهد بود، و یا داشتن یک مشاوره خصوصی با ما تماس بگیرید.

 

ماموریت ما

ما شما را برای رسیدن به اهدافی که دنبال می کنید، با ارائه راه حل های تخصصی و کاربردی، حمایت خواهیم نمود. باور ما ایجاد روابط مبتنی بر اعتماد است و موارد را همانطور که هستند می گوییم تا به شما کمک کند با مسائلی مواجه شوید که در آینده مهم خواهند بود.

ارائه اطلاعات کامل و دقیق مورد نیاز ، شما را در رسیدن به آینده ای روشن همراهی خواهد کرد. در محیط کسب و کار پرمسئولیت و چالش برانگیز، تیم متخصص ما دانش و تجربه جامع را به اشتراک می گذارد. ما با ارائه طیف گسترده ای از خدمات ، مجموعه نیازهای شما را برآورده می سازیم.

 

شرکای ما